NyáriLap

Tengernyi hír áll itt hegyekben

k20120522

Utolsó frissítés10:33:50

Back Hazai Strandok Íme a hazai Pamela Anderson! Baywatch-lány teljesít szolgálatot a sárvári fürdőben

Íme a hazai Pamela Anderson! Baywatch-lány teljesít szolgálatot a sárvári fürdőben

  • PDF

Negyvennyolcan versengtek a sárvári fürdőben a Baywatch-lány címért. A posztot majd' két hétig egy győri lány, a 21 éves Sípos Zsófia tölti be - negyedmillió forintos fizetésért.

Baywatch-lány.. (Fotó: vaskarika.hu)Negyedmillió forint tíz napra. Erre pályázott az a negyvennyolc lány, aki részt vett pénteken délután a sárvári Gyógy-, és Wellnessfürdő Baywatch-lány választásán. Alapvető követelmény volt az, hogy a jelentkezők tudjanak úszni. Mindemellett nem ártott, ha még csinosnak, okosnak, udvariasnak, talpraesettnek is bizonyulnak és a szavakkal is jól bánnak.

A nem mindennapi álláspróbán különböző játékos, ám de annál komolyabb feladatokat kellett megoldaniuk a versenyzőknek. Például: sípszóra át kellett úszniuk a medencét, baywatch-osan kellett bekenniük magukat naptejjel, negyven másodperc alatt felhozni a víz alatt lévő tárgyakat, célbadobni, életmentési feladatokban helytállni.

A megfelelő Baywatch-lány kiválasztásához Horváth Évát, szépségkirálynő, modellt hívták segítségül.

– Az ország legjobban fizetett úszómesternőjénél, fontos az, hogy ne csak csinos legyen, hanem remekül tudjon úszni, jól bánjon az emberekkel, hiszen a kiválasztott lány ténylegesen itt fog dolgozni tíz napig – emelte ki a zsűri egyik tagja, Horváth Éva modell-műsorvezető.

Nem titok, hogy a fürdő mindezzel hagyományt kíván teremteni. Az ötletet az ausztrál Idegenforgalmi Hivatal „A világ legjobb állása” nevű turisztikai marketingkampánya adta a dunántúli fürdőkomplexumnak.

(Fotó: vaskarika.hu)Mint arról korábban beszámoltunk, az „álomállás” betöltésére mindazok pályázhattak, akik már elmúltak 16 évesek, de még nem töltötték be 99. életévüket. A munkára csak olyan jelentkezők leveleit várták, akik beleillenek a „természetes szépség” kategóriájába – állt a közzétett álláshirdetésben.

Sok csinos lány bizonyított, ám a versenynek csak egy győztese lehetett. Az idei, egyben első magyar Baywatch-lány a 21 éves Sípos Zsófia lett, aki Győrből érkezett a megmérettetésre.

– Alig tudtam elhinni, hogy engem választott a zsűri – mondta boldogan Zsófia, aki nemcsak a negyedmillió forintos fizetést nyerte el, de mellé négycsillagos hotelben kap ellátást is kap a következő napokban.

Zsófi egyébként szombaton reggel már munkába is állt a sárvári Gyógy-, és Wellnessfürdőben.

Forrás: vasnepe.hu

Íme a hazai Pamela Anderson! Baywatch-lány teljesít szolgálatot a sárvári fürdőben