NyáriLap

Tengernyi hír áll itt hegyekben

k20120522

Utolsó frissítés10:33:50

Back Hazai Strandok Barlangfürdő lesz a lepencei strandból Visegrádon

Barlangfürdő lesz a lepencei strandból Visegrádon

  • PDF

Télen és nyáron egyaránt üzemelő fürdő- és szállodakomplexum épül Visegrád lepencei strandja helyén.

A létesítményt 2011-ben nyitják meg, amikor is felújított medencék, új napozóteraszok, öltözők, barlangfürdő, fedett wellness- és élményfürdő, SPA hotel, exkluzív klub-étterem várja a pihenni, kikapcsolódni vágyókat.

A teraszosan épült medencéket lebontották, markológépek készítik elő egy nagyberuházás, a Visegrád-Lepence SPA Hotel és Barlangfürdő terepét. A svéd befektető társaság a lepencei fürdő helyén 180 szobás, 400 vendég fogadására alkalmas, konferenciarendezvényeknek is otthont adó hotelt, valamint wellness- és barlangfürdőt épít.

A létesítmény 2011-re tervezett megnyitása után télen és nyáron egyaránt üzemelő fürdő- és szállodakomplexumban barlangfürdőt is létrehoznak, benne világítási és hangeffektussal fokozva az élményt, s újjáépítik, új szolgáltatásokkal egészítik ki a hegyoldalba tervezett régi, "karéjos" medencéket is.

(Turizmusonline)
 

Barlangfürdő lesz a lepencei strandból Visegrádon